digidtyle

استابلایزر گلداستار مدل LG-1P-1.5K-R ظرفیت 1500VA

استابلایزر گلداستار مدل LG-1P-1.5K-R ظرفیت 1500VA

دلایل فنی استفاده از دستگاه استابیلایزر اتوماتیک رله ای گلدستار: امروزه لوازم برقی و تجهیزات الکتریکی خانگی و اداری نقش بسیار مهمی در زندگی مردم ایفا می‌کنند، لذا خرابی و یا بروز هرگونه نقص در کارایی آن‌ها می‌تواند مدت‌ها آسایش انسان را مختل سازد. تحقیقات انجام شده روی لوازم برقی و تجهیزات الکتریکی نشان می‌دهد که ضعف و نوسانات برق شهر ( حتی نوساناتی که با چشم دیده نمی‌شود )، عامل اصلی خرابی و از کار افتادگی تجهیزات مصرف کننده الکتریکی می‌باشد. جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی از استابلایزرهای رله ای گلدستار استفاده می‌شود.
مراحل عملکرد سیستماتیک دستگاه استابیلایزر اتوماتیک رله ای گلدستار: استابیلایزر رله ای گلدستار انرژی الکتریکی را به وسیله دو یا چند سیم پیچ و از طریق القای الکتریکی در یک سیستم جریان متناوب، از یک مدار به مدار دیگر انتقال می‌دهد و می‌تواند ولتاژ کم را به ولتاژ زیاد و بالعکس تبدیل نماید. جریان جاری در مدار اولیه استابیلایزر رله ای گلدستار موجب به وجود آمدن یک میدان مغناطیسی در اطراف سیم پیچ اولیه می‌شود، این میدان مغناطیسی به نوبه خود موجب به وجود آمدن یک ولتاژ در مدار دوم می‌شود که با اضافه کردن یک بار به مدار دوم این ولتاژ می‌تواند یک جریان در ثانویه ایجاد کند. در استابیلایزر رله ای گلدستار انرژی به همان شکل الکتریکی باقی مانده و فرکانس آن نیز تغییر نمی‌کند و فقط مقادیر ولتاژ و جریان در اولیه و ثانویه متفاوت خواهد بود، این سیستم میکروکنترلی در تثبیت و تصحیح ولتاژ خروجی تمامی استابیلایزر های رله ای گلدستار به این صورت عمل می‌کند.
  • ابعاد
    240x190x160 میلی‌متر
  • وزن
    5200 گرم
  • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

    با تشکر از انتخاب شما