digidtyle

کیف کمک های اولیه مدل F3

کیف کمک های اولیه مدل F3

توجه به مسایل ایمنی و در اختیار داشتن تجهیزات مناسب برای مواجهه با آسیب‌ها، یکی از اصل‌های مهم زندگی و بقا است. برای این منظور راهکارهای زیادی وجود دارد که یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌ها در اختیار داشتن کیف یا جعبه‌ی کمک‌های اولیه است. به لطف این تجهیزات ایمنی می‌توانید در صورت بروز حوادث ناگوار و سوانح، اقدامات اولیه را انجام دهید و تا رسیدن فرد مصدوم به درمانگاه یا بیمارستان، کمک زیادی به او کنید. محصول فوق یکی از انواع این تجهیزات ایمنی بوده که با نام کیف کمک‌های اولیه شناخته می‌شود. در داخل این کیف مهم‌ترین ابزارها و تجهیزات امدادی قرار داده شده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان چشم زخم، پد الکلی،گاز استریل ،پنس،قیچی ،اتل و سرژی فیکس برای سررا نام برد. کیف عرضه شده برای این نگهداری از این تجهیزات ساختاری برزنتی دارد. وزن این محصول حدود 0.8 کیلوگرم است.

 • ابعاد
  21 × 15 × 23 سانتی‌متر
 • وزن
  0.8 کیلوگرم
 • نوع
  قابل حمل
 • محتویات
  ماسک , چسب زخم , پنس , دستکش , پد چشمی , گاز استریل , بتادین , باند کشی , چسب باند , پد الکلی , تیغ بیستوری , پنبه , سوت , سنجاق قفلی , گاز وازلینه , باند دور بافت , پتوی نجات , آتل انگشتی

  توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما