filesell

ماسک تنفسی نانو پاک مدل N99 - بسته 5 عددی

ماسک تنفسی نانو پاک مدل N99 - بسته 5 عددی

ماسک تنفسی – بهداشتی مدل (N99) از برند «نانو پاک» (Nano Pak) دارای سوپاپ است و قابلیت جذب و فیلتر گازهای مضر را دارد. این ماسک می‌تواند در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی برای جلوگیری از تنفس گازهای مضر رنگ مو و مواد آرایشی مورد استفاده قرار بگیرد. در هر بسته پنج عدد ماسک تنفسی موجود است.

اگر در سالن‌های زیبایی مشغول به کار هستید و یا زیاد به آرایشگاه مراجعه می‌کنید و در معرض گازهای مضر هستید که نباید مکرراً استشمام شوند، بهتر است از یک ماسک فیلتر دار استفاده کنید تا از نظر تنفسی مشکل پیدا نکنید. گازهای ناشی از رنگ موها، مواد فر کننده مو و مواد بی رنگ کننده مو و همین طور لاک‌های ناخن و مواد کاشت ناخن، همگی سمی و مضر هستند و تنفس بیش از حد آن‌ها منجر به مشکلات تنفسی خواهد شد. توصیه می‌شود این مسئله را جدی بگیرید و پیش از این که دچار مسائل حاد تنفسی و ریوی شوید با راه حلی ساده از این کار پیشگیری کنید. راه حل ساده‌ی این کار، استفاده ماسک صورت تنفسی - بهداشتی است که برند نانو پاک این محصول را در اختیار ما قرار داده است. ماسک صورت مدل N99 دارای سوپاپ است و قابلیت جذب و فیلتر کردن گازهای مضر را دارد. ماسک صورت نانو پاک زرشکی رنگ است و دارای دو کش در دو سمت است که پشت گوش‌ها قرار می‌گیرد و ثابت می‌ماند. ماسک‌های صورت تنفسی – بهداشتی نانو پاک در بسته‌های پنج عددی موجودند.

استفاده از ماسک‌های تنفسی – بهداشتی به سلامت تنفسی شما کمک کرده و باعث می‌شود راحت‌تر به کار خود در سالن‌های آرایشی ادامه دهید.

 • تعداد در هر بسته
  5 عدد
 • سایر توضیحات
  - دارای سوپاپ
 • - قابلیت جذب و فیلتر کردن گازهای مضر ناشی استفاده از رنگ مو
 • - مناسب برای آرایشگاه‌ها به منظور حفظ ریه در برابر گازهای شیمیایی رنگ، فر کردن مو و کاشت ناخن
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما