filesell

کوله پشتی گابل مدل Flow

کوله پشتی گابل مدل Flow

با کوله‌پشتی «فلو» (Flow) کیفی چندمنظوره در اختیار خواهید داشت. این کوله‌پشتی نه‌تنها از فضای کافی برای قراردادن تمام وسایل موردنیاز شما برخوردار است، بلکه به شما کمک می‌کند بدون آسیب‌رساندن به شانه‌ها و کمرتان، آن‌ها را با خود به همه‌جا ببرید. این محصول بادوام «گابل» (Gabol) را می‌توان با یک تغییر ساده و کوچک به چمدانی جمع‌وجور تبدیل کرد.

کوله‌پشتی فلو از پلی‌استر ساخته شده است و به همین دلیل دوام زیادی دارد. این پارچه باعث شده که بتوانید هرازچندگاهی آن را به‌راحتی شست‌وشو داده و از تمیزبودنش مطمئن شوید. داشتن یک محفظه‌ی بزرگ و دو جیب بزرگ در قسمت جلویی به شما امکان می‌دهد که بتوانید تعداد نسبتا زیادی وسیله را با خود حمل کنید. دو جیب کناری کیف هم جای مناسبی برای نگهداری و حمل قمقمه و بطری آب‌معدنی در پیاده‌روی‌های طولانی و مسافرت‌ها هستند.

بندهای کوله‌پشتی به‌نحوی طراحی شده‌اند که در اثر حمل آن، آسیبی به شانه‌ها و کمر شما وارد نشود. این بندها شکلی ارگونومیک دارند؛ یعنی با آناتومی شانه‌ها و کمر سازگار هستند. به‌این‌ترتیب وزن کیف به‌طور مساوی بین شانه‌ها پخش شده و فشار مضاعفی به آن‌ها وارد نمی‌شود. البته که قابلیت تنظیم طول بندها هم می‌تواند کمک بزرگی به این کار کند. داخل بندهای کوله‌پشتی فلو پد ابری به‌ کار رفته است که نمی‌گذارد وزن کیف فشاری به شانه‌ها وارد کند؛ ضمنا به دلیل داشتن یک پوشش توری در قسمت پشتی، هوا در این قسمت جریان دارد که مانع عرق‌کردن می‌شود. برآمدگی‌هایی که در قسمت پشتی کوله تعبیه شده‌اند، دلیل دیگر راحتی شما حین حمل آن هستند. جالب اینکه حتی اگر با تمام این تفاسیر باز هم زمان حمل کوله‌پشتی احساس راحتی نکنید، می‌توانید با وصل‌کردن یک چرخ در قسمت پشتی، فلو را به یک چمدان کوچک و سبک تبدیل کنید.

کوله‌پشتی فلو با کیفیت مناسب خود می‌تواند یک همراه وفادار روزمره باشد. این کیف بادوام اجازه نمی‌دهد به شما حین حمل وسایلتان آسیبی برسد. فلو را می‌توانید هم به شکل کوله‌پشتی و هم به‌صورت یک چمدان کوچک استفاده کنید و مدت‌ها وسایل زیادی را همراه خود داشته باشید. این کوله‌پشتی پاسخگوی بسیاری از نیازهای شما در سفر، مدرسه و حتی دانشگاه و ورزش خواهد بود.

 • ابعاد
  44 × 14.5 × 31.5 سانتی‌متر
 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب‌های خارجی
  چهار عدد
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • توضیحات دسته
  - از جنس پلی‌استر
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما