digidtyle

جامدادی گابل مدل Street Basket

جامدادی گابل مدل Street Basket

با خرید جامدادی «استریت بسکت» (Street Basket) با یک تیر دو نشان خواهید زد. این جامدادی نه‌تنها به‌راحتی در کیف و کوله‌پشتی شما جا می‌شود، بلکه به شما امکان می‌دهد همه‌ی نوشت‌افزارهای موردنیازتان را روی میزتحریرتان هم در دسترس داشته باشید. با استریت بسکت بدون اشغال فضای زیاد، همه‌جا لوازم‌التحریر خود را به شکلی مرتب و منظم کنارتان خواهید داشت.

جامدادی استریت بسکت استوانه‌ای است با ارتفاع 18 سانتی‌متر و قاعده‌ای با قطر 7.5 سانتی‌متر. این جامدادی استوانه‌ای می‌تواند به‌خوبی از عهده‌ی نگهداری نوشت‌افزارهای متنوع و رنگارنگ شما برآید. شکی در این نیست که با قرارگرفتن عمودی این جامدادی در کیف شما، فضای خالی کافی برای سایر وسایلتان وجود خواهد داشت. این ویژگی به شما امکان می‌دهد که حین نوشتن هم جامدادی را به‌صورت رومیزی استفاده کنید و نوشت‌افزارهای موردنیازتان را در دسترس داشته باشید.

جامدادی استریت بسکت به دانش‌آموزان و دانشجویانی که با نوشت‌افزارهای متنوع و رنگارنگ می‌نویسند و کار می‌کنند، کمک زیادی خواهد کرد. این جامدادی حجیم نه‌تنها جای زیادی را در کیف شما اشغال نمی‌کند، بلکه به‌راحتی روی میزتحریر و کارتان قرار می‌گیرد.

 

 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • ابعاد
  180 × 75 × 75 میلی متر
 • وزن
  44 گرم
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما