filesell

تلسکوپ کی ایی مدل F70060

تلسکوپ کی ایی مدل F70060

این تلسکوپ ابزاری فوق‌العاده برای تازه‌کاران بوده و به‌منظور رصد اجرام منظومه‌ی شمسی و همچنین مناظر طبیعت مناسب است. همراه این تلسکوپ، سه چشمی2.5 ، 4 و 20 میلی‌متری و یک چپقی 90 درجه قرار داده شده است. با استفاده از لنزهای مستفیم‏کننده و Barlow با بزرگنمایی 3X می‏توان بزرگنمایی تا حداکثر 600 برابر را تجربه نمود. جوینده‌ی تلسکوپ 5 × 24 در قسمت بالای آن تعبیه شده است که به‌وسیله‌ی آن می‌توانید جرم موردنظر خود را سریع‌تر و آسان‌تر پیدا کنید. این محصول، سبک بوده و حمل‌ونقل و جابه‌جایی آن بسیار راحت و آسان است. سوارکردن این تلسکوپ روی مقر به‌سادگی انجام می‌شود. مقر و سه‌پایه‌ی سمت‌-ارتفاعی این تلسکوپ از جنس آلومینیوم هستند و با وجود وزن کمی که دارند، بسیار مقاوم‌اند. اگر به دنبال گزینه‌ای خوب با قیمت مناسب برای شروع نجوم هستید، این تلسکوپ 60 میلی‌متری را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 • نوع اپتیک

  تلسکوپ ها در طراحی های اپتیکی مختلفی ساخته می شوند. به طور کلی می توان آن ها را به سه نوع شکستی (دارای عدسی به عنوان اپتیک شیئی)، بازتابی (دارای آینه به عنوان اپتیک شیئی) و ترکیبی تقسیم کرد. با این حال هر کدام از این ها به زیر شاخه هایی چون شکستی آکروماتیک، شکستی آپوکروماتیک، ماکستوف-نیوتونی، اشمیت-کاسگرین، ماکستوف-کاسگرین و ریچی-کرتین تقسیم می شوند.

  بازتابی-نیوتونی
 • ابعاد کارتن
  72.5 × 23 × 15
 • قطر دهانه

  قطر دهانه در ابزارهای اپتیکی به قطر آینه یا عدسی شیئی به کار رفته در آن ها گفته می شود. هرچه قطر دهانه بزرگتر باشد، نورگیری ابزار اپتیکی بیشتر است و می تواند رزولوشن بالاتری را ارائه کند.

  90 میلی متر
 • محدوده فاصله کانونی
  بین 600 تا 1200 میلی متر
 • فاصله کانونی

  فاصله ی کانونی به فاصله ی نقطه ی کانونی شدن نور از محور اصلی اپتیک کانونی کننده گفته می شود. در لنزهای دوربین های عکاسی مقداری این تعریف و عملکرد پیچیده تر است. با این حال هرچه فاصله ی کانونی اپتیک کمتر باشد، میدان دید وسیع تری را در بر می گیرد.

  700 میلی متر
 • چپقی

  چپقی یا Diagonal در تلسکوپ ها به قطعه ای اپتیکی گفته می شود که می تواند راستای نور را به مقادیر مختلفی مثل 45 یا 90 درجه منحرف کند. معمولا چپقی ها بین تلسکوپ و چشمی استفاده می شوند و کاربرد آن ها نیز عمدتا برای نگاه کردن راحت تر از داخلی چشمی تلسکوپ می باشد.

  بله
 • توضیحات چپقی
  90 درجه
 • چشمی

  چشمی تلسکوپ قطعه ای اپتیکی است که به معمولا به عنوان کانونی کننده ی دوم در اپتیک آن ها به کار می رود. چشمی ها انواع مختلفی دارند که بر حسب فاصله ی کانونی نیز طبقه بندی می شوند. چشمی هایی مثل 10 میلی متر، 25 میلی متر و 40 میلی متر مرسوم هستند. هرچه فاصله ی کانونی چشمی کمتر باشد می تواند بزرگنمایی بیشتری را تولید کند. انواع چشمی ها نیز بر حسب طراحی اپتیکی وجود دارند که از رایج ترین آن ها می توان به چشمی ها پلوسل و کرنل اشاره کرد.

  SR4mm - H12.5mm - H20mm
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما