filesell

تلسکوپ کی ایی مدل F70076

تلسکوپ کی ایی مدل F70076

تلسکوپ مدل F70076 از جمله تلسکوپ‎های با دقت بالا است که قطر آینه اصلی آن برابر با 76 میلی‏متر و فاصله کانونی 700 میلی‎متر است. همراه این تلسکوپ، سه چشمی2.5 ، 4 و 20 میلی‌متری، یک بارلو 2X و یک چپقی 90 درجه قرار داده شده است.  جوینده‌ی تلسکوپ در قسمت بالای آن تعبیه شده است که به‌وسیله‌ آن می‌توانید جرم موردنظر خود را سریع‌تر و آسان‌تر پیدا کنید. این محصول، سبک بوده و حمل‌ونقل و جابه‌جایی آن بسیار راحت و آسان است؛ مونتاز قطعات این تلسکوپ به راحتی صورت می‎گیرد. با استفاده از تلسکوپ مدل F70076 می‎توانید از نگاه کردن به زیبایی‎های طبیعت لذت ببرید. این تلسکوپ برای تماشای قمرهای سیاره مشتری، حلقه زحل، ستاره‎ها و کهکشان‎های دیگر را تماشا نمایید.همچنین این تلسکوپ تصاویر فوق‎العاده‎ای را از کوه‎ها، دره‎ها و دیگر مناظر ارائه می‎دهد. اگر به دنبال تلسکوپی با کیفیت و دقت بالا هستید تا از آن سال‎ها استفاده نمایید، این تلسکوپ 76 میلی‌متری می‎تواند یکی از گزینه‎های شما باشد.

 • ابعاد کارتن
  73 × 25 × 23
 • قطر دهانه

  قطر دهانه در ابزارهای اپتیکی به قطر آینه یا عدسی شیئی به کار رفته در آن ها گفته می شود. هرچه قطر دهانه بزرگتر باشد، نورگیری ابزار اپتیکی بیشتر است و می تواند رزولوشن بالاتری را ارائه کند.

  112 میلی متر
 • محدوده فاصله کانونی
  بین 600 تا 1200 میلی متر
 • فاصله کانونی

  فاصله ی کانونی به فاصله ی نقطه ی کانونی شدن نور از محور اصلی اپتیک کانونی کننده گفته می شود. در لنزهای دوربین های عکاسی مقداری این تعریف و عملکرد پیچیده تر است. با این حال هرچه فاصله ی کانونی اپتیک کمتر باشد، میدان دید وسیع تری را در بر می گیرد.

  700 میلی متر
 • جوینده

  دوربین جوینده یا Finder به دوربین میدان دید بازی گفته می شود که معمولا بر روی تیوب تلسکوپ ها قرار می گیرد و از نظر اپتیکی با تیوب هم خط می گردد تا نقش هدف گیر را بازی کند. در هنگام دیدن از درون دوربین جوینده یک رتیکول مشاهده می شود که وقتی مرکز آن را بر روی جرم مورد نظر قرار می دهید، در صورت هم خطی با اپتیک اصلی مرکز تصویر در اپتیک اصلی نیز بر روی آن جرم قرار می گیرد. از جوبنده به این دلیل که یافتن اجرام با بزرگنمایی بالایی که اپتیک اصلی تلسکوپ ایجاد می کند مشکل است استفاده می شود.

  بله
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما