digidtyle

کتاب ریاضی هفتم به زبان ساده قدم اول اثر دکتر کاملیا صدیق نشر گلدیس

کتاب ریاضی هفتم به زبان ساده قدم اول اثر دکتر کاملیا صدیق نشر گلدیس

کتاب ریاضی هفتم به زبان ساده قدم اول، به تدریس تشریحی و کامل کتاب ریاضیات دوره اول متوسطه پایه هفتم می‌پردازد. مولف در این کتاب با سبکی خاص و جذاب، مفاهیم درسی را با کمک پیغام‌های کوتاه، رنگارنگ و زیبا، و با لحنی تشویق کننده و شورآفرین بیان می‌نماید. به گونه‌ای که کتاب در نقش یک معلم خصوصی پرشور برای دانش‌آموز عمل نموده، مفاهیم ریاضی را به زبان بسیار ساده و در عین حال عمیق، به وی میاموزد. گرچه کتاب عمدتا برای کمک به دانش‌آموزانی که در درک ریاضیات مشکل دارند تالیف شده است، اما می‌تواند به منظور پیش مطالعه و درک کامل‌تر مفاهیم برای دانش‌آموزان مستعدتر نیز بسیار مفید باشد. قدم دوم این کتاب (ریاضی هفتم به زبان ساده قدم دوم)، به حل تشریحی نمونه سوالات امتحانی می‌پردازد. هر دو کتاب منطبق بر آخرین ویرایش‌های کتب درسی پایه مربوطه می‌باشند.
 • وزن
  418 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رحلی

  قطعی در ابعاد بیش‌تر از 25×35 سانتی‌متر که به سه اندازه‌ی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می‌شود. این قطع بیشتر برای کتابهای نفیس استفاده می‌شود. هم‌چنین معمولا هنگام خواندن کتاب‌های این قطع، آن‌ها را روی چهار پایه‌ی چوبی (رحل) قرار می‌دهند.

 • تعداد صفحات
  180 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما