digidtyle

کتاب آموزش اتوکد 2018 دوبعدی و سه بعدی از طریق پروژه اثر امیرحسین بازایی

کتاب آموزش اتوکد 2018 دوبعدی و سه بعدی از طریق پروژه اثر امیرحسین بازایی

کتاب «آموزش اتوکد 2018 دوبعدی و سه‌بعدی از طریق پروژه» اثر «امیرحسین بازایی» است. این کتاب منبع خوبی برای فراگیری نرم‌افزار پرکاربرد اتوکد است. جدیدترین نسخه از این نرم‌افزار در این کتاب به‌‌ کار گرفته شده است. در ضمن، یک عدد دی‌وی‌دی نیز همراه این کتاب عرضه شده که به خواننده در آموزش بهتر کمک زیادی خواهد کرد. در توضیحات پشت جلد آمده است: «این کتاب از سری جدید کتاب‌های دیباگران است که آموزش‌ها از طریق اجرای پروژه‌های واقعی به خواننده ارائه می‌شود. با توجه به اهمیت نرم‌افزار اتوکد در کارهای اجرایی ساختمانی و صنعتی، این کتاب همه‌ی مباحث را براساس اجرای پروژه‌ها آموزش داده است. نکات برجسته و ممتاز این کتاب عبارت است از: آموزش کاربردی با حل تمرینات تخصصی ـ آموزش کامل عملیات دوبعدی و سه‌بعدی ـ قابل‌استفاده برای کاربران مبتدی و حرفه‌ای - آموزش براساس گام‌به‌گام اجرایی همراه با حل تمرینات عملی  به همراه لوح فشرده همراه کتاب شامل آموزش سمعی و بصری کلیه‌ی مباحث درون کتاب به همراه حل تمرینات.» این کتاب را موسسه‌ی فرهنگی و هنری «دیباگران تهران» به چاپ رسانده و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

 • وزن
  480 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  وزیری

  رایج ترین قطع برای کتاب، قطعی که ابعاد آن از 13×20 تا 20×26 سانتی‌متر متغیر است.

 • تعداد صفحات
  390 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما