digidtyle

کانن پکسما پرو 1

کانن پکسما پرو 1

وقتی نوبت به چاپ عکس‌های با کیفیت بسیار بالای نمایشگاهی می‌رسد، شکی در این نیست که کانن خیلی سعی می‌کند پرینترهایی را بسازد که شبیه به بهترین پرینترهای Epson عمل کنند. کانن مدل Pixma Pro-1 را برای انجام کارهای حرفه ای و اقتصادی ساخته است که سال‌ها بتواند انجام وظیفه کند. در ضمن Pro-1 نخستین پرینتر کانن با توانایی پرینت 13X19 به صورت سیاه و سفید نیز هست. همچنین کمپانی برای نخستین بار گروه جدیدی از رنگ‌های Lucia با تراکم زیاد رنگ مشکی را برای چاپ عکس بر روی این پرینتر استفاده کرده است. بعلاوه در این پرینتر 12,228 نازل خروج رنگ وجود دارد که به شیوه ای بهتر از پرینترهای پیشین توانایی چاپ دارند. بنابراین از نظر کیفیت چاپ باید منتظر پدیده‌ی فوق‌العاده ای باشیم. در این پرینتر، به جای کارتریج از چیزی به نام تانک استفاده شده که در قسمت جلوی پرینتر قرار می‌گیرد. سینی‌های تغذیه کاغذ در قسمت پشتی هستند. این پرینتر پورت Ethernet، PictBridge و USB هم دارد. در ادامه توضیح مختصری می‌دهیم.
 • ابعاد
  695x462x239 میلی‌متر
 • وزن
  27.7 کیلوگرم
 • تکنولوژی چاپ
  چاپ جوهرافشان

  چاپگرهای جوهرافشان یکی از انواع چاپگرهای فعلی هستند. در این نوع چاپگرها از یک کارتریج بعنوان منبع رنگ استفاده میکنند. این کارتریج بر روی صفحه‌ای که قرار است روی آن عمل چاپ انجام شود حرکت می‌کند و جوهر از نازل‌های بسیار ریز آن بر روی صفحه میریزد و عمل چاپ انجام می شود.

 • کاربری
  تک کاره
 • سایز چاپ
  A3
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما