digidtyle

فیلتر بینی وودی نوز مدل Ultra Breathable برای حفره بینی بیضی-بسته 12 عددی سایز L

فیلتر بینی وودی نوز مدل Ultra Breathable برای حفره بینی بیضی-بسته 12 عددی سایز L

فیلتر مصرفی برای فیلتر بینی وودی نوز مدل Ultra Breathable برای حفره بینی بیضیفیلتر تک لایه فوق العاده نازک (۰/۰۴ میلی متر) با استفاده از رشته های ۰/۰۱۸ میلی متری تولید شده است.فیلترهای Ultra Breathable کمپانی WoodyKnows برای فیلتر کردن ۹۰ درصد از گرده و گرد و خاک موثر موجود در منزل، محیط کار و مکان های عمومی طراحی شده است. مصرف کننده ابتدا باید ماسک بینی با مشخصات مورد نظر را تهیه کرده و فیلترهای مصرفی را هر ۱ تا ۳ روز تعویض کند.همچنین فابلیت استفاده به همراه نسل دوم (جدبد) فیلتر Super Defense را دارد.محتویات بسته فیلتر مصرفی:هر بسته شامل 12 جفت فیلتر مصرفی می باشد.نکته:تمامی فیلتر های مصرفی باید به همراه فریم مخصوص خود خریداری و استفاده شود و به صورت جداگانه قابلیت استفاده ندارند.
 • روش درمانی
  جلوگیری از ورود هوای آلوده یا ذرات آلرژی زا به سیستم تنفسی با استفاده از فیلتر تک لایه فوق نازک 0.04 میلی متری
 • کاربرد
  موثر برای جلوگیری از ایجاد آلرژی یا ناراحتی تنفسی برای افرادی که با محیط های آلوده، گیاهان یا حیوانات سرو کار دارند یا نسبت به هوای آلوده، گیاهان یا حیوانات حساسیت دارند.
 • سایر ویژگی ها
  سبک، ساخته شده از مواد نرم، بدون تغییر در ظاهر مصرف کننده
 • لوازم جانبی
  موچین، برگه دستورالعمل
 • ملاحظات
  فیلترهای مصرفی باید هر 3 روز تعویض شوند.
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما