digidtyle

گوی دکوری اوریگامی مدل اسب بالدار

گوی دکوری اوریگامی مدل اسب بالدار

پگاسوس یا اسب بالدار افسانه ای، با روش اوریگامی و فقط با تا کردن کاغذ درست می شود. اوریگامی یا هنر کاغذ و تا، هنر باستانی ژاپنی است که با تا کردن کاغذ اشکال مختلفی خلق می‌شود. این اثر هنری توسط یک حباب شیشه ای به قطر 15 سانتی متر و ارتفاع 19 سانتی متر محافظت می شود. پایه آن از جنس پلکسی گلاس روشن است که حس معلق بودن را ایجاد می کند. پگاسوس از جمله سخت ترین و پیچیده ترین اشکال اوریگامی است. پگاسوس در باور یونانیان نشانه ی خوش یمنی و بخت بلند بوده است.

پگاسوس طراحی شده توسط فومیاکی کاواهاتا طراح اوریگامی ژاپنی است. برای زیبایی بیشتر کار ، شاخ به طراحی اولیه اضافه شده است. در رده بندی طراحی، جزو طرح های کمپلکس و بسیار پیچیده است و بیش از 250 مرحله دارد. برای ساخت این اثر باید از کاغذ 20 گرم مخصوص ژاپنی استفاده شود (چون در قسمت پاها میزان لایه های کاغذ به چهارده لایه می رسد)که هر برگ آن حدود 20 دلار هزینه دارد اما برای پایین آوردن هزینه ساخت از کاغذ آلمانی برای این کار استفاده شوده است.

 • ابعاد
  15 × 15 × 19 سانتی‌متر
 • وزن
  700 گرم
 • جنس
  مقوایی
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما