digidtyle

چای سیاه قلم ارگانیک رامنوش بسته 500 گرمی

چای سیاه قلم ارگانیک رامنوش بسته 500 گرمی

در سال های اخیر و با شدت یافتن رقابت در بازار چای و ورود چای های خارجی که بعضی از آن ها  با رنگ و بوی کاذب که حاصل استفاده از مواد شیمیایی در فرآوری چای بود، سعی در ربودن گوی رقابت با هدف جلب مشتریان و افزایش سهم بازار خود داشتند و اینگونه بود که رقابتی بر اساس رنگ و بوی کاذب چای شکل گرفت. در این بین و با شدت گرفتن استفاده از مواد شیمیایی برای افزایش رنگ و بوی چای، چای اصیل به حاشیه رفت و حتی رنگ و بو و کیفیت آن نیز فراموش شد. در سال های اخیر و با حمایت مردم جهان از محصولات ارگانیک، اینگونه محصولات طرفداران بسیاری را پیدا کرد و آثار استفاده از محصولات ارگانیک هم بر سلامتی انسان اثبات شده است. کارخانه چای رامنوش به عنوان یکی از تولید کنندگان عمده چای در کشور بر آن شد با ورود به حوزه عرضه محصولات ارگانیک و با استفاده از ماشین آلات و آزمایشگاه پیشرفته خود، محصولی کاملا سالم و فاقد هرگونه مواد شیمیایی را برای طرفداران محصولات ارگانیک به بازار عرضه کند.محصول پیش روی حاصل فرآوری قلم برگ چای می باشد و چای رامنوش این محصول را در اختیار طرفداران محصولات ارگانیک قرار داده است. توصیه چای رامنوش برای مصرف هرچه بهینه تر این محصول، ترکیب آن با چای شکسته ممتاز رامنوش که آن هم به صورت محصولی جداگانه عرضه شده است به نسبت 1 به 2 است (1 بخش چای قلم و 2 بخش چای شکسته ممتاز).

 • معطر
  خیر
 • وزن
  500 گرم
 • وزن بسته‌بندی
  500 گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  25×18×10 سانتی‌متر
 • شماره پروانه بهداشت
  49-11799
 • سایر توضیحات
  توصیه می شود برای مصرف هرچه بهینه تر، این محصول با چای شکسته ممتاز رامنوش که آن هم به صورت محصولی جداگانه عرضه شده است به نسبت 1 به 2 ترکیب شود (1 بخش چای قلم و 2 بخش چای شکسته ممتاز).
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما